HAKKIMIZDA

1974’DEN BU YANA…

SESFON Elektronik  Sanayi ve Ticaret olarak 1976 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ardından seslendirme sistemleri imalatı ve montajını yaparak siz müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız, 2003 yılında kablosuz anons sisteminin Ar-Ge sini tamamlayarak, Telekomünikasyon Kurumunun standartlarına uygun olarak  üretimine geçmiştir. İlk olarak bir model ile sadece belediyelere hizmet verebilirken, günümüzde üç ayrı model ile Askeri Birlikler, Müftülükler,Tatil Köyleri, hastaneler gibi birbirlerinden farklı hizmet sektörlerinin seslendirme ve haberleşme ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Firmamız, Pazarlama ve Ar-Ge bölümünün çalışmalarıyla 2004  yılından itibaren Telsiz Otomasyon Sistemlerinin (SCADA) üretimine de başlamıştır.  Sesfon Elektronik; kurulduğu günden itibaren teknolojideki gelişmeleri takip etmeyi ve dünya standartlarında üretim yapmayı ilke olarak benimsemiş, programlı bir şekilde müşteri ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Bugün modern elektronik cihaz ve sistemler geliştiren, üreten, tesis eden, pazarlayan ve satış sonrası hizmetlerini yürüten bir kuruluş haline gelmiştir.

Sesfon Elektronik; Kurumlaşma ve Standardizasyon ilkeleri doğrultusunda CE ve ISO 9001 çalışmalarını tamamlamış bulunmaktadır. Geniş bayi ve satış sonrası ağlarıyla siz saygıdeğer müşterilerine layık ve güvenilir servis verebilmenin huzurunu duymaktadır.